rnrnrnrnrnrnrnrnrnrn Hakkımızda | Fixplant Bayii, Resmi Satiş Sitesi • www.sackozmetik.com
0

Hakkımızda

 

Fixplantı tüm enerji ve becerimizin odak noktası haline getirmiş bulunuyoruz. Bütün tecrübemizi ve araştırma kaynaklarımızı dünyadaki kadınların ve erkeklerin tüm farklılıklarını göz önüne alarak kendilerini iyi hissetmeleri için çalışmaya kullanıyoruz.

MİSYON

Her insan, dış görünüşü ve fiziksel özelliklerini oluşturan yaş, cilt ve saç yapısı ile birbirinden farklıdır. Kültürel çeşitlilik mükemmeldir. Kozmetik ve kişisel bakım uygulamalarının zamanla değişkenlik gösterdiği gibi güzellik algısı da ülkeden ülkeye değişkenlik gösterir. Ve saç şekli, cilt bakımı, makyaj ve parfüm gibi kişisel tercihler her insanın farklılığını ifade eder. Bizim işimiz kişisel farklılıklara saygı duyarak ürün ve markalarımızın farklılıkları ile buluşturmaya dayanıyor.

ÇEŞİTLİLİK ÖNCELİĞİMİZDİR

İşimiz çeşitliliğin bir coşkusudur. Her insan yaş, cilt ve saç tipindeki değişiklikler sayesinde görünüş ve fiziksel özellikleri ile birbirinden farklıdır. İşimiz bu farklılıklara saygı duymak ürün ve markamızla kişisel farklılıklara uyum Göstermek üzerine kuruludur.

DEĞERLER

Mükemmeli Yakalayabilmek
Amacımız mükemmelliktir. Her zaman en yenilikçi ürünler keşfetmeye ve ürün portföyümüzü genişletmeye devam edeceğiz, kalite standartlarımız ve ürün güvenirliğimizden hiç bir zaman ödün vermemekte kararlıyız.

Macera Tutkusu

Uzmanlığımız kozmetikte olmayanı bulmayı, yeni olanı keşfetmeyi bizde bir tutku haline getirir. Her yeni gelişme - her bir ileri adım - aslında kendi içinde yeni bir başlangıçtır.

Çeşitlilikten Gelen Zenginlik

Her bireyi anlamak ve her bireye değer vermek kurumsal kültürümüzün en önemli parçalarındandır. Tedarikçilerimiz farklı altyapılardan bir araya gelmiştir ve çeşitli dağıtım kanalları üzerinden birbirinden farklı ürünler sunabilmek için birlikte çalışmaktadırlar. Hedefimiz güzelliği ve kendini iyi hissettirebilmeyi her kültürden tüketiciye sunabilmektir.

Kişisel Yeteneğe Verilen Değer

Tüketiciye kendini iyi hissettirebilmedeki kararlılığımızın yanı sıra, her bir Tedarikçimiz kendini kişisel ve profesyonel anlamda geliştirebilme fırsatına sahip olması da önceliklerimizdendir.

Güzellikte Yenilikçi Öncülük

Araştırma da pazarlama kadar işimizin bir parçasıdır, tüketici ihtiyaçlarına olan duyarlılığımız bilimsel kurallar kadar önemlidir. Yetenek ve uzmanlığımız sezgilerimiz kadar önem taşır. Temel araştırmadan anladığımız, rakipsiz deneyim ve uzmanlığımız üzerine kurulu, yaratıcılık getiren ve yarının kozmetik ürünlerini geliştiren bir yatırıma odaklanmadır.