rnrnrnrnrnrnrnrnrnrn Merak Ettikleriniz | Fixplant Bayii, Resmi Satiş Sitesi • www.sackozmetik.com
0

Merak Ettikleriniz

Saça her hangi bir zararı varmı?

 

 

 

Fixplant Saç Fiberleri %100 bitkiseldir

 

 

 

Fixplant Saç Fiberleri %100 bitkiseldir, Rayon ipeğinden oluşmaktadır, Hayvansal protein içermez     Link'i tıklayarak Uluslararası Science Ve Qacs labaratuarlarında hazırlanmış Fixplant test raporlarını inceleye-bilirsiniz.

 

 

 


 

 

 

Minoxidil gibi saçın yeniden çıkmasını sağlayacak formüllerle Fixplant kullanılabilir mi?

 

Fixplant sadece kozmetik olarak hazırlanmaktadır.

 

 

 

Evet, Bu özel fiberler hiçbir toksin madde içermez ve başka hiçbir ürününü veya kullandığınız diğer Tropikal formülleri olumsuz yönde etkilemez. Fixplant sadece kozmetik olarak hazırlanmaktadır.

 

 

 


 

 

 

Kıyafet veya yastık kılıfında leke bırakır mı?

 

Herhangi bir yüzeye fiber dökülmesi durumunda, fiberleri kuru elle silkeleyebilirsiniz.

 

 

 

Hayır. Fiberlerimiz %100 boyaya dayanıklıdır bu nedenle kıyafetlerinize, çarşaflarınıza veya saç derinize herhangi bir iz bırakmaz. Herhangi bir yüzeye fiber dökülmesi durumunda, fiberleri kuru elle silkeleyebilirsiniz. ErkekveBakım

 

 

 


 

 

 

Saçlarım yavaş, yavaş kırlaşıyor, Fixplant benim saçıma da uygun mudur?

 

Fiberler tamamen kurudur ve mükemmel bir şekilde diğerleriyle kaynaşacaktır.

 

 

 

Evet. Önce saçınızın doğal rengini (ö : siyah, kahverengi, sarı, vs.) kullanın, daha sonra gri (veya beyaz) fiberlerin olduğu kutudan biraz kullanın. Fiberler tamamen kurudur ve mükemmel bir şekilde diğerleriyle kaynaşacaktır. Bu yöntem diğer renk kombinasyonlarıyla da kullanılabilir (ö : gölgeli saçlarda)

 

 

 


 

 

 

Renk seçimini nasıl yaparım?

 

Farklı kombinasyonlar için renkleri rahatlıkla birbiriyle karıştırabilirsiniz!

 

 

 

Saçınızın rengine en uygun rengi bulmak için size verilen renk kartelâsını kullanın. Unutmayın, farklı kombinasyonlar için renkleri rahatlıkla birbiriyle karıştırabilirsiniz (ö : hafif kırlaşmış saçlar veya gölgeli saçlarda)

 

 

 


 

 

 

Seçtiğim renk saç rengime tam olarak uymazsa ne yapabilirim?

 

Ürünü bize gönderin size uygun olanı gönderelim.

 

 

 

İlk defa kullanıyorsanız, size uygun rengi seçmenin kolay olmayacağını tahmin edebiliriz. Durum böyleyse, Fixplant kutusunu bize geri gönderin ve herhangi bir ücret almadan size başka bir renk gönderelim.

 

 

 

 

 


 

Uygulandıktan sonra saçlarımı tarayabilir miyim?

 

Evet ama seyrek dişli bir tarak kullanın.

 

 

 

Evet ama seyrek dişli bir tarak kullanın. Tarama işlemini saçları ayrıştırmak için değil, hafifçe şekillendirmek için yapın. Birçok kişi saçlarına istedikleri sekli elleri ve parmaklarıyla veriyor bizde bu yöntemi tavsiye ediyoruz.

 

 

 


 

 

 

Fixplant ile birlikte jöle gibi başka saç ürünleri kullanabilir miyim?

 

Fixplantı kuru saça tatbik edin!

 

 

 

En iyi sonucu elde etmek için Fixplantı kuru saça tatbik edin. Şekillendirme ürünü kullanmanız gerekiyorsa, önce saçınızı şekillendirin, daha sonra fiberleri uygulayın. Saça ıslak görünüm kazandıran jöle/briyantin gibi ürünler fiberlerin birbirine yapışmasına neden olarak saça nüfuz etmesini engelleyebilir.

 

 

 


 

 

 

Uygulandıktan sonra saç kurutma makinesi kullanabilir miyim?

 

Saç kurutma makinesi fiberlerin çıkmasına neden olmaz!

 

 

 

Fixplant Fixator de kullanmışsanız,  rüzgâr veya saç kurutma makinesi fiberlerin çıkmasına neden olmaz, ancak Fixplant  kuru saça uygulandığı için saç kurutma makinesi kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

 


 

 

 

Fiberler yerinden çıkar mı?

 

Doğru uygulanırsa, Fixplant’ın yerinden çıkmayacağından emin olabilirsiniz.

 

 

 

Doğru uygulanırsa, Fixplant’ın yerinden çıkmayacağından emin olabilirsiniz. Önerimiz, bir katman fiber uygulandıktan sonra bunları sabitlemek için üzerlerine 5/6 kere Fixplant Fixator sıkın. Daha fazla hacim kazandırmak için bu işlem tekrar edilebilir, Erkek ve Bakım