rnrnrnrnrnrnrnrnrnrn İptal ve İade Koşulları | Fixplant Bayii, Resmi Satiş Sitesi • www.sackozmetik.com
0

İptal ve İade Koşulları

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

  • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
  • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde, ayıplı mallar için

İptal, iade veya değişim talebinizi bize bildirerek süreci başlatabilirsiniz. 

Bu konularla ilgili olarak sitemizin iletişim sayfasında yer alan bilgilerle ya da iletişim sayfasındaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

Ürünüm hatalı, ne yapmalıyım?

www.sackozmetik.com 'dan satılan tüm ürünler üretici firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünler kullanım süresi boyunca gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı deforme olursa, ürününüz garanti süresi içinde ücretsiz olarak yetkili servisler tarafından tamir edilir. www.tarzinne.com, ürün onarımı veya değişimi yapmamaktadır.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 5. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde geri iade edebilirsiniz. Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Bu madde hakkında geniş bilgi almak isterseniz yasal haklar sayfamızı inceleyebilirsiniz. www.sackozmetik.com bu konuda sizlere kanunlar çerçevesinde yardımcı olacaktır.

Cayma hakkından faydalanabilmek için;

1) İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Ürünün kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin ya da bandın yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile ilgili görüşlerinizi içeren bir iade dilekçesinide kutunun içine koyunuz.

2) Ürünün kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin ya da bandın yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

3) Haktan faydalanmak için, satın alınan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satılabilecek durumda olması gerekir.

4) Müşteri, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

5) Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz.

6) Niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallarda cayma hakkı söz konusu değildir. (Kişisel bakım ürünleri vb.)

7) Ürün siparişi aynı gün içinde saat 16.00 ya kadar ürünler kargoya verilmeden 0212-637-17-17 numaralı telefondan iptal edilebilir.

8) Ürün arızalı, hasarlı veya ayıplı değil ise özel istek üzerine iptal veya iade edilemez.

Kargo masrafını kim öder?

Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir. Ürün arıza ve bizden kaynaklanan problemlerdeki değişimlerde kargo ücreti satıcıya aittir.

Ürün İadesini hangi adrese yapmalıyım?

Kartaltepe Mh.İncirli Cd. Ferah Apartmanı No 76 / 1 (34144 Posta Kodu) Bakırköy/İstanbul

Para iade tarihi

İade edildiği tarihi takip eden ilk 3 iş günü içinde verilen hesap'a para iadesi yapılacaktır.