rnrnrnrnrnrnrnrnrnrn Fixplant Uygulamalar | Fixplant Bayii, Resmi Satiş Sitesi • www.sackozmetik.com
0

Fixplant Uygulamalar

Fixplant saç tozu kullanılışı

 

 

  

 

 

     Fixplant saç tozu kullanılışı, zorluk çekmeden seyrek olan saçlarınızın arasına çabucak uygulayabilirsiniz. Fixplant saç tozunu saçınıza uygulamadan önce saçlarınız kuru ve temiz olmalıdır.                             Saçlarınızı tarak ile tarayarak şekil verdikten sonra fixplant saç tozunu hafifçe saçlarınıza en yakın mesafeden saçınızın seyrek yerlerini okşar gibi saçınız yüzeyine süpürünüz.

 

Fixplant saç tozu doğal renk uyumu sayesinde seyrek olan kısımlarda asla fark edilmez. Fixplant saç tozunu rahat bir şekilde 2 gün boyunca kullanabilirsiniz. Yoğun yağmurlu havalarda, spor yaparken mutlaka fixplant saç spreyini kullanın. Banyo yaptıktan sonra tekrar uygulama yapmadan önce saçlarınızın kuru olduğundan emin olun. Saçlarınıza şekil verdikten sonra tekrar uygulama yapabilirsiniz. 

 

Fixplant saç kullanımı sayesinde seyrek olan saç görünümüne bir görünüşte kavuşacaksınız. Fixplant saç fiberi sayesinde gözlerinizi saçlarınızdan ayıramayacaksınız. Detaylı bilgi için veya sipariş için bizimle iletişime geçiniz.